Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069797/0005

Gustave Mardoché Neymarck

(Poitiers 1850-1910) Militärische Übungen zu Pferd, signiert, datiert G. Neymark (18)76, Öl auf Leinwand, 60 x 81 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

09.06.2020 - 10:13

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Gustave Mardoché Neymarck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.06.2020 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online