Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071068/0006

Gottfried Arnegger *

(Wien 1905 geb.) "Gandria", laut seitlicher Betitelung, Region Lugano, Schweiz, signiert G. Arnegger, Öl auf Leinwand, 61 x 80 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

09.06.2020 - 10:34

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Gottfried Arnegger *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 09.06.2020 - 10:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online