Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071238/0004

Isidor Kaufmann Kopie/Copy

(1853-1921) Rabbiner mit Gebetsmantel, Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

09.06.2020 - 10:36

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Isidor Kaufmann Kopie/Copy

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.06.2020 - 10:36
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online