Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065725/0006

Anton Einsle zugeschrieben/attributed (1801-1871) Herrenporträt,

Öl auf Leinwand, 65,5 x 53 cm, im Oval gerahmt (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

09.06.2020 - 10:42

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.06.2020 - 10:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online