Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 102-006045/0010

Diamantohrschrauben zus. ca. 1,60 ct

Weißgold 585, gefasst in Silber je ein mittiger Altschliffdiamant zus. ca. 0,60 ct, weitere Altschliff- und Achtkantdiamanten zus. ca. 1 ct, 3,4 g, Steine tlw. leicht ausgeschartetøG3

04.06.2020 - 10:12

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 04.06.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online