Čís. položky 310-317308/0010

Omega

Omega - Klenoty a náramkové

Taschenuhr, Metall, vergoldetes Ankerwerk, Kompensationsunruh, Breguetspirale, Kaliber 38,5LT1, Werknummer 8741515, weißes Emailzifferblatt, arabische Ziffern, kleine Sekunde, Savonettegehäuse, Gehäusenummer 9507259, Durchmesser ca. 48 mm, 64,7 g, Gebrauchsspuren, Service wird empfohlenøx

04.06.2020 - 11:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Omega

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.06.2020 - 11:03
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online