Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 322-752940/0006

Brillantsolitärring ca. 1,10 ct

Gold 585, Altschliffbrillant, RW 56, 9,7 gøg10

Expert: Michael Kittenberger

10.06.2020 - 10:46

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Expert: Michael Kittenberger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 10.06.2020 - 10:46
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online