Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024523/0022

Adolf Rauch

(Ried im Innkreis 1894 geb.) Herbsttag, signiert: A. Rauch, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 51 x 37 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

23.06.2020 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Adolf Rauch

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 23.06.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online