Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024534/0016

Karl Dumler *

(Salzburg 1902-1982) Salzburg Richtung Glasenbach, signiert: Damler, datiert: 1962, Pastellkreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 29 x 39 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.06.2020 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Karl Dumler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 23.06.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online