Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 159

Kleine Silberschale im neobarocken Stil, um 1920

Silber, ovale Grundform mit barockisierendem Dekor; Alters- und Gebrauchsspuren; Unterseite gemarkt mit Bildmarke und 800; Größe: H. 1,7 cm, L. 8,7 cm, B. 7,3 cm. (MP) Gewicht: 18,7 g. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

15.06.2020 - 15:26

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 15.06.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online