Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016255/0004

Valentin Oman *

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Homo Sapiens Fossil A", signiert Oman, datiert 72, Radierung, die Nr.12/20, Blattgröße 76 x 53 cm, partiell fleckig, an den Rändern partiell beschädigt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.06.2020 - 11:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.06.2020 - 11:30
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online