Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070391/0001

Franz Rumpler

(Tachau 1848-1922 Klosterneuburg) Muse, Skizze, Öl auf Leinwand,47,5 x 23,5 cm, Passepartout, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.06.2020 - 10:06

Vyvolávací cena:

Franz Rumpler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.06.2020 - 10:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online