Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070584/0005

Künstler um 1890

Fischerfamilie am Fluß, Öl auf Holz, 18 x 36 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.06.2020 - 10:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1890

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.06.2020 - 10:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online