Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071146/0001

Österreichischer Künstler um 1880

Blick aud einen kleinen Gebirsgssee, Öl auf Holz, 20,5x 31,5 cm, gerahmt, Holz leicht bombiert, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

16.06.2020 - 10:08

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.06.2020 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online