Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071334/0004

Ascan Lutteroth

(Hamburg 1842-1923) In der Bucht von Neapel, signiert A. Lutteroth, Öl auf Leinwand, 60 x 90 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Phillips, Düsseldorf, 5. Okotber 1991, Los 295; Privatsammlung Deutschland; Neumeister Kunstauktionen, München, 27. September 1995, Los 685; Privatsammlung Deutschland.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.06.2020 - 10:13

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Ascan Lutteroth

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.06.2020 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online