Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069427/0012

Hermann Pansee

Hermann Pansee - Obrazy

(Dresden 1868-1893) Maibock, signiert, datiert H. Pansee 1876, Öl auf Leinwand, 62 x 48 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.06.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:

Hermann Pansee

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.06.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online