Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071049/0001

Pál Paulovits *

(Ungarn 1892-1975) Der Galant, signiert P. Paulovits, Radierung, 31 x 25 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.06.2020 - 10:32

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Pál Paulovits *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 23.06.2020 - 10:32
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online