Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048663/0001

Diamantring zus. ca. 2,20 ct

Weißgold 750, Altschliffdiamant ca. 1,20 ct, Brillanten zus. ca. 1 ct, französische Punzierung, 5,3 g RW 54øG5

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

02.07.2020 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Diamantring zus. ca. 2,20 ct

+43-1-515 60-336

Aukce: Exkluzivní diamanty a drahokamy
Datum: 02.07.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.06. - 01.07.2020