Walter J. Boschan *
(Wien 1911-1984 Salzburg) "Drei Zinnen/Dolomiten", rechts unten signiert und datiert W. J. Boschan MCMLXXX1, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 81 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.06.2017 - 15:14
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Walter J. Boschan *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2017 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.06. - 07.06.2017 |