Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-095851/0006

Schlafendes Kind,

19. Jh., Gipsmodell, 13 x 17 x 6 cm, Ecken beschädigt, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

01.07.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Schlafendes Kind,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 01.07.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online