Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022525/0006

Gyurak Eva Schmidt

(um 2000) "Liegender weiblicher Akt", rechts unten signiert Gyurak Eva Schmidt, Mischtechnik auf Papier, ca. 31 x 47 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.06.2017 - 15:40

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Gyurak Eva Schmidt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 07.06.2017 - 15:40
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 01.06. - 07.06.2017