Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038462/0002

Otto Rudolf Schatz *

(Wien 1900-1961) Die Taufe Christi, mit Bleistift (und im Stock) monogrammiert und datiert: ORS 22. X., Holzschnitt, ca. 34 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.07.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Otto Rudolf Schatz *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.07.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online