Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038576/0005

Willy Schmitt-Weidler *

(Sinzig am Rhein 1916-?, Schüler von Kokoschka) zugeschrieben Salzburger Altstadt mit Festung, monogrammiert unten links: Sch W, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 120 cm, lockere Bespannung, leichter Farbabrieb, etwas verschmutzt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

02.07.2020 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Willy Schmitt-Weidler *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 02.07.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online