Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 125

** - D. Feldpost WK II Nr. 12,

laut Fotoattest Pickenpack "ein sehr schönes, postfrisches Stück", F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.07.2020 - 10:41

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.07.2020 - 10:41
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: ab 9. Juli im Kolowrat Saal 2. Stock