Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034360/0003

Deutsch, 3. Drittel 19. Jhdt.

Der stolze Wildschütz, unsigniert, Öl auf Leinwand, ca. 61,5 x 41,5 cm, masseverzierter Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

01.06.2017 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Deutsch, 3. Drittel 19. Jhdt.

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.06.2017 - 15:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.05. - 01.06.2017