Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1790

gestempelt - Schweiz (Kanton Genf) Nr. 1 rechte Markenhälfte (sogen Doppelgenf) stärke Mgl.,

sign. F (ANK. 9000.-)

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.07.2020 - 11:06

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:

sign. F (ANK. 9000.-)

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.07.2020 - 11:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 9. Juli im Kolowrat Saal 2. Stock