Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2331

** - Österr. Nr. 1100V (1,50 S aus Bautenserie stark verzähnt) im senkrechten Paar,

laut Fotoattest Turin ist die Einheit "in jeder Hinsicht postfrisch und einwandfrei", F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.07.2020 - 14:04

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.07.2020 - 14:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 9. Juli im Kolowrat Saal 2. Stock