Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2430

gestempelt - Österr. Levante Nr. 10B,

Entwertung "JAFFA 14/6/88", laut Fotoattest Goller "echt und einwandfrei", F ANK 500

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.07.2020 - 14:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 75,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken - Online Auktion
Datum: 16.07.2020 - 14:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 9. Juli im Kolowrat Saal 2. Stock