Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047467/0031

Damenuhr

Rosegold 585, vergoldetes Zylinderwerk, Emailzifferblatt, arabische Ziffern, graviertes Savonettegehäuse mit Monogramm, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, 21,2 g, Service wird empfohlenøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

16.07.2020 - 15:08

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Damenuhr

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Hodinky
Datum: 16.07.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.06. - 15.07.2020