Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 322-753466/0005

Brillantsolitärring ca. 1,20 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 1,20 ct, RW 53, 2,4 gøg2

Expert: Michael Kittenberger

02.07.2020 - 11:22

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Expert: Michael Kittenberger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 02.07.2020 - 11:22
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online