Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069741/0003

Antonio Maria De Reyna Manescau

(Coin 1859-1937 Rom) Venedig, "Il Molo", rückseitig alt betitelt, signiert undeutlich bezeichnet A. Reyna, Öl auf Leinwand, 28,5 x 49 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.07.2020 - 15:01

Cena:
EUR 4.140,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 23.07.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online