Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068833/0002

Alexandre Defaux

(Bercy 1826-1900 Paris) Venedig, signiert, undeutlich datiert Defeux 189., Öl auf Leinwand, 50 x 72 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.07.2020 - 15:02

Cena:
EUR 2.480,-

Alexandre Defaux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 23.07.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online