Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069576/0001

E. Seidl um 1900

Bildnis der Anna Sacher (Wien 1859-1930), Hotelbesitzerin des gleichnamigen Hotels Sacher in Wien, signiert, datiert E. Seidl 1900, Öl auf Leinwand, 135 x 90,5 cm, Leistenrahmung, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.07.2020 - 15:04

Cena:
EUR 1.520,-

E. Seidl um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 23.07.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online