Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069416/0001

Erwin Kettemann *

(München 1897-1971 Tegernsee) Partie bei Berchtesgaden, signiert, bezeichnet E. Kettemann Mchn, Öl auf Leinwand, 80 x 120 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.07.2020 - 15:11

Cena:
EUR 2.760,-

Erwin Kettemann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 23.07.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online