Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070556/0006

Künstler 19. Jahrhundert

Preußischer Offizier vor einer Stadtkulisse, Öl auf Leinwand,79 x 61 cm, restauriert, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.07.2020 - 15:15

Cena:
EUR 830,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 23.07.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online