Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 65

Diamant Smaragdring

Weißgold 750, Brillanten und Diamanten im Baguetteschliff zus. 1,48 ct, ein Smaragd im Tropfenschliff ca. 2,70 ct, RW 56, 9,3 g, Etuiøg9 Smaragd an der Rondiste etwas bestoßen WARE AUS PRIVATBESITZ

08.07.2020 - 14:21

Dosažená cena: **
EUR 3.584,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Diamant Smaragdring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Jewellery, Watches, 20th Century Art
Datum: 08.07.2020 - 14:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online