Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034637/0030

Unbekannt

(Österreichisch, 1. Hälfte 19. Jahrhundert) Das Martyrium des Hl. Erasmus,Öl auf Holz, ca. 18 x 14,5 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

01.06.2017 - 16:31

Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 01.06.2017 - 16:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.05. - 01.06.2017