Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 375

Modernes Kruzifix, Österreichisch, 20. Jahrhundert

Zirbenholz, vollplastisch geschnitzt, gebeizte Patina, an der Unterseite undeutlich monogrammiert: E. R.?, Höhe ca. 110 cm Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

08.07.2020 - 15:57

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Jewellery, Watches, 20th Century Art
Datum: 08.07.2020 - 15:57
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online