Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022199/0006

Wolfgang Schönthal *

(Wien 1905-1963), "Schleuse Ybbs-Persenbeug", signiert und datiert "W. Schönthal (19)56", Aquarell auf Papier, 47 x 66,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

06.07.2020 - 10:08

Vyvolávací cena:

Wolfgang Schönthal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2020 - 10:08
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online