Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022280/0012

Alfred Jirasek

(Ladendorf 1863-1931 Wien) Blick in ein Tal, signiert A. Jirasek, Öl auf Holz, 20 x 24 cm, linke obere Ecke Abblätterung, gerahmt,

06.07.2020 - 10:12

Vyvolávací cena:

Alfred Jirasek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online