Künstler 19. Jhdt.
Mann mit Stock, Öl auf Holz, 26,5 x 23,5 cm, Kraklees, Abblätterungen, gerahmt,
06.07.2020 - 10:13
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.07.2020 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |