Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022280/0026

Wilhelm M. Richter

(Wien 1824-1892) Portrait eines Mannes am Schreibtisch (vermutlich der Vater des Künstlers?), signiert und datiert W. Richter 1868, Öl auf Leinwand,46 x 37 cm, gerahmt,

06.07.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:

Wilhelm M. Richter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online