Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien), Venedig, Canale Grande, bezeichnet N(Nachlass) Luigi Kasimir, Radierung in Farbe, ca. 46 x 59 cm, verglast, gerahmt
06.07.2020 - 10:27
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.07.2020 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: