Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien), "Bank Austria am wiener Schottenring", Radierung in Farbe signiert Luigi Kasimir, ca. 46 x 65 cm, verglast, geahmt
06.07.2020 - 10:20
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.07.2020 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |