Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022280/0034

Künstler 19. Jhdt.

Marienkrönung, Öl auf Leinwand, 46 x 35 cm, gerahmt, doubliert

06.07.2020 - 10:25

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online