Kurt Philipp *
(Wien 1928 geb.) "Ostbahn", signiert u. datiert "K. Philipp 1982", Öl auf Karton, ca. 40 x 50 cm, gerahmt
06.07.2020 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Kurt Philipp *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.07.2020 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |