Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022280/0018

Ferdinand Zach *

(Wien 1868-1956) Maria Schutz am Semmering, signiert und datiert F. Zach 1932, Öl auf Karton, 34 x 24 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,

06.07.2020 - 10:25

Vyvolávací cena:

Ferdinand Zach *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 06.07.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online