Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021559/0012

Kartuschenförmige Wandapplike

, ursprünglich Mitte 18. Jh., geschnitzer, gold- u. alabasterweiß gefaster Rahmen mit späterem einflammigen Kerzenarm und ergänzter Spiegeleinlage, Höhe 84 cm, Altersspuren

06.07.2020 - 10:50

Vyvolávací cena:

Kartuschenförmige Wandapplike

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2020 - 10:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online