Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021156/0013

Spinnradgestell

, ursprünglich 1. Hälfte 19. Jh., 4-passiges Schrägpfostengestell mit Keilstegen u. gedrechselten Sprossen im Rad, ca. 96 x 107 x 45 cm, Raddurchmesser ca. 70 cm, starke Altersspuren , div. Teile fehlen

06.07.2020 - 11:05

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Spinnradgestell

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2020 - 11:05
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online