Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022284/0009

Paar Kaminböcke

im franz. Louis XVI. Stil, 2. H.19. JH., Vorderstücke aus Bronze mit schmiedeeisernen Halterungen, ca. 21 x 20,5 x 45 cm, starke Altersspuren, Teile lose

06.07.2020 - 11:08

Vyvolávací cena:

Paar Kaminböcke

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2020 - 11:08
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online